Mobilya Cila


mobilya-cila

Mobilyalarınızın rengini canlandırmak mi istiyorsunuz. Yada mobilyalarınız eskidi ve artık bakıma mı ihtiyacı var …

 

Cila işlemleri

( Lake , Polyester , Eskitme , Parlak , Gomalak , Mat Lake )

Cila işlemi basit olarak gözükse de belirli teknikleri ve yapım aşaması bulunmaktadır. Bu yüzden de seçiceğiniz ustalara ya da firmaya çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Belirli tekniklerin veya noktaların yanı sıra siz cilacınıza mobilyanızı emanet edeceksiniz. O mobilya ya kendini yepyeni bir hale dönüştürerek gelebilir ya da olduğundan daha da kötü bir duruma dönüşebilir. Bu yüzden güvenilir firmalar ile çalışmanız tavsiye edilmektedir.

Parlaklık ve canlılık kazandırın!

Mobilyalarınıza cila işlemi uygulamak için sadece kaliteli bir cila yeterli olmayabilmektedir. En iyi bir cila ustasını da bulmak gerekmektedir. Aksine cila işleminin ardından mobilyalarınızı kullanamaz bir durumda da bulabilirsiniz. Bu yüzden cilacı arayanlar çok dikkat etmesi gerekmektedir. İyi ve tecrübeli bir cila ustasını bularak mobilyalarınızı emanet etmeniz önerilmektedir.

Cila işlemi en son evre olarak uygulanmaktadır. Yani mobilyalarınız için son nokta cila ile koyulmaktadır. Mobilyalarınız o şeffaflığı, parlaklığı veya canlılığı cila işlemi sonrasında almaktadır. Tamamen albeni özelliği de bulunan cila işleminde son dokunuşlar her zaman önemli olmaktadır.